محل تبلیغات شما
کلاس مطالعات اجتماعی، کلاس زندگی است جامعه ای کوچک که در اعضا با هم کنش و ارتباط متقابل دارند
 فقیر و ثروتمند کنار هم درس می خوانند جنگ و دعوا نمک رابطه هایشان است شاگردان من اعضای جامعه ی کلاس منند که در گروه های کوچک ،با هم همکاری می کنند آنها رهبر دارند و هدف شان را می شناسند در کلاس ما دانش آموزان ،گاهی رقیب سخت همند و گاهی دوست و همراه هم .
اینجا تلاش موج می زند و بحث های داغ شکل می گیرد گاهی لابلای کتاب نقشه ی ایران را لمس می کنند و ترنم عشق به وطن در روحشان می بارد 
من از آنها می آموزم ایثار را و عشق به کنار هم بودن ها را و آنها از من عشق به تک تک انسان ها و مخلوقات زمین را فرا می گیرند
اینجا مرزها ،نامریی است و در چشم ها همدلی و همیاری، ردی از خاطره بر جا نهاده
گاهی رنج و دلخوری ،روح کسانی را مکدر می سازد اما قدرت اعجاز عشق ،فضا را روشن تر از قبل می کند
ما گاهی ورزش و شادی می کنیم 
گاهی موزیک گوش می دهیم 
گاهی نمایش ،بازی می کنیم و شاه و وزیر و رعیت می شویم تا بچشیم مزه ی فراز و فرود را
کلاس ما کلاس زندگی است حتی شاید جوشنده تر و زنده تر 
 خداوند هم اینجا هست از ابتدا تا انتهای بودن 
اینجاکلاس کوچکی است فقط برای اینکه نقش مان را بهتر تمرین کنیم و در جامعه ی فردا از کاروان زندگی عقب نمانیم. 

فاطمه مهربانی - دبیر مطالعات اجتماعی

نظارت بالینی : ارزشیابی به صورت هرآن چه آموخته ام

چرا بعضی دانش آموزان به حفظ طوطی وار یا مکانیکی واژگان در درس مطالعات روی می آورند؟

آنچه دانش آموز در مطالعات اجتماعی می آموزد.

,هم ,کلاس ,ی ,عشق ,گاهی ,    ,عشق به ,که در ,کنار هم ,کنیم و

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تراوین کلاسیک با سرعت بالا Bobby's collection ●~ خاطرات پسـران اشـرافی ~● موسسه آسیب های اجتماعی ستایشگران وارد کننده چوب روسی Margaret's notes طرح تدبیر و همه ی طرح و برنامه های ابتدایی بصورت رایگان April's info compsylborgling نظرات وبلاگ های علوم ماورا شیخ طاهر